Belde Evler, Kirazlimanı, Ordu
BELDE EVLER
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK
KURUMSAL MÜTEAHHİTLİK
FİRMALARINDAN İNTAYA'NIN
ÖZMEN İNŞAAT ve KÖKSAL İNŞAAT ile
BİRLİKTE OLUŞTURDUKLARI GÜÇ BİRLİĞİYLE
İNŞA EDİLİYOR!
 
İntaya İnşaat
 
Özmen Proje ve Danışmanlık
 
Köksal Turizm

İNTAYA İNŞAAT

2005 yılında, çağdaş uygarlık perspektifiyle ülkemize kalıcı yapılar kazandırmak için kurulan İntaya İnşaat, dünden bugüne bilgi ile kültürü, teknik ile sanatı harmanlayan yepyeni yaklaşımlarıyla modern kentlerin kurulmasında önemli sorumluluklar aldı. Yurtiçi ve yurtdışında birçok büyük ölçekli projeye imza atan İntaya, sahada çalışan 200’ün üzerinde mimar ve mühendis ile yönetmiş olduğu yıllık yaklaşık 1 milyon metrekare şantiye alanıyla Türkiye'nin en büyük kurumsal müteahhitlik firmalarından biridir. Mimari ve mühendislik alandaki deneyimleriyle, bireylerin mutluluğu için her detayı düşünülmüş, malzeme ve işçiliğiyle yüksek standartlara sahip, geleceğin konforunu sunan konut projeleri üretmektedir. İntaya, benimsemiş olduğu değerlerle, yüklendiği projeleri iş etiğine ve çevre sağlığına özen göstererek hayata geçirirken; geleceğe açık bakış açısıyla sadece çelik ve betonla değil, bilgi ve kültürle de ülkemiz için gerçek, somut değerler ortaya koymaktadır.

www.intaya.com.tr

ÖZMEN PROJE VE DANIŞMANLIK

Özmen Proje, gayrimenkul geliştirme ve projelendirme konusunda alanında çağdaş ve yenilikçi ilkelere sahip olan proje, danışmanlık ve mimarlık firmasıdır. Misyon olarak, ülkemizin her noktasında daha çağdaş ve modern bir hayata ulaşmak amacıyla, insanları bir arada daha mutlu kılacak projeleri hayata geçirmektedir. Özmen Proje, Karadeniz’in incisi Ordu’da yaşayan herkesin hayatında bir şekilde yer almış, en kıymetli yarım adası üzerinde bulunan Belde Otel’nin yerine, nesiller boyu devam edecek yeni yaşam alanı olan Belde Evler projesinde görev almaktan onur duymaktadır.

www.ozmenproje.com

KÖKSAL TURİZM

Köksal Turizm, birden çok sektörde faaliyet gösteren Köksal Grup şirketlerinden biri olup, Karadeniz’in incisi olarak bilinen Ordu’nun mavi ve yeşili buluşturduğu noktada BELDE OTEL’i hizmete açmak üzere 1989 yılında kurulmuştur. Otuz yıla yakın hizmet sürecinde yurtiçinden ve yurtdışından birçok konuğu ağırlayan Belde Otel, düğün, toplantı, doğumgünü ve mezuniyet balosu olmak üzere çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yaparak birçok Ordulu’nun hayatına dokunmuştur. Misafir memnuniyetini ilke edinen Köksal Turizm, değerlerinden ödün vermeksizin çalışma çıtasını yıllarca aynı kararlılık ve disiplinle sürdürerek Belde Otel’i bir yaşam merkezi haline getirmiştir. Bu başarının mimarı verimlilik, güven, dürüstlük, sevgi ve saygi olmasının yanında şehrin özgün yapısıyla kurulan bağdır. Kaliteli ve istikrarlı hizmetle bir marka değeri hâline gelen Belde Otel, öyle ki zamanla içerisinde bulunduğu yerleşkeyi Belde adıyla cağrıştırır hale gelerek doğanın tam merkezinde hayat bulacak olan Belde Evler projesine ilham vermistir. Toplumsal faydayı maksimize ederek Ordu’ya hizmet etme sorumluluğunu, yenilikçi ve akılcı vizyonuyla çözüme kavuşturan Köksal Turizm, Köksal Grubun inşaat sektöründeki tecrübeleri ve işine tutkun profesyonellerden oluşan ekibini de bünyesine katarak Belde Evler projesinde değerli Ordulularla yeniden buluşmaktadır.

www.yildizyapiordu.com

Belde Evler, Kirazlimanı, Ordu